G-VP35MHN45P

O nás

S&A Design- Souvenir and Arts 

Odneste si dobrodružstvo domov 

 
 

Náš rodinný podnik S&A Design sme založili v roku 2020. Vyrábame ručne a ručne vyrobené suveníry a suveníry na úpätí údolia rokliny Zádieli. Vyznačuje sa láskou a úctou k prírode a ľudovým tradíciám a kultúre, čo nám dalo základ nášho podnikania. Milujeme život, turistiku a tvorenie v Zádieli. Sme dobití z blízkosti prírody rovnako ako ostatní turisti, ktorí sem prichádzajú. Aj keď je údolie vždy tu pre nás, chceme, aby si návštevník mohol odniesť domov spomienku na pešiu turistiku s našimi srdečnými suvenírmi, oživiť ich vždy, keď sa na ne pozriete vo svojom dome. V tejto línii sa zrodilo naše heslo, odneste si dobrodružstvo. 

 
 

Zaväzujeme sa tiež vyrábať suveníry na základe jedinečného nápadu, vlastnej grafiky alebo fotografie. Naše zatiaľ vyrobené výrobky na mieru nájdete v ponuke referencií. Naše sezónne výrobky sa týkajú hlavne Vianoc, Veľkej noci, Valentína, Halloweenu. 

V našom sortimente stálych výrobkov môže drahý divák nájsť hlavne suveníry zobrazujúce nádherné údolie Zádielu, ktoré sú väčšinou vyrezávané, spálené drevené predmety, obrazy, reliéfy, sochy, keramické šperky a ďalšie keramické predmety. 

Okrem toho máme vlastné objekty a turistické doplnky sublimované našou jedinečnou grafikou, ktorá môže dotvárať turistický zážitok. Na našich keramických hrnčekoch máme množstvo grafík znázorňujúcich údolie a pamiatky v okolitých oblastiach. 

 
 

Naši grafici : Szabó KatalinTúros DorottyaPobori Alexandra a  Borisza Borsó József 

Vyberte si z nášho sortimentu alebo u nás urobte svoju individuálnu objednávku.